Nečakaný zvrat na moderátorskej stoličke: Mečiar musel v Poprade narýchlo zháňať nový oblek!

Choroba prekazila Barmošovej moderovanie.

Aj popradská JOJka v meste sa niesla v znamení obrovskej zábavy, skvelej hudby a všadeprítomných obľúbených tvárí z televízie, ktoré ste mohli vidieť naživo a odfotiť sa s nimi na našej autogramiáde. Pre tých, ktorým sa nepodarilo včera prísť na Sobotské námestie v Poprade, sme priniesli živý prenos na PLUS. Okrem toho sme vám aj tento rok priniesli Noviny naživo priamo z námestia plného tisícok ľudí. Živé vysielanie je však nevyspytateľné a občas prinesie nečakané situácie, aké nikto neplánoval.

Svoje by o tom vedel porozprávať aj Ján Mečiar, ktorý si musel nečakane sadnúť na moderátorskú stoličku namiesto Lucie Barmošovej. Tá síce do Popradu v nedeľu ráno pricestovala, no v priebehu dňa ju náhle skolila viróza. Hlavnú spravodajskú reláciu tak odmoderovala netradičná mužská dvojicaSarnovský a Mečiar. Janko Mečiar sa samozrejme o celej situácii dozvedel až v priebehu dňa, preto musel improvizovať a operatívne zháňať nový oblek po celom meste. Napokon skončili aj so šikovnou nákupnou poradkyňou v miestnom hypermarkete a našli oblek ako šitý na televízne obrazovky. Všetko dopadlo dobre a obom to na obraze skvele klapalo.

Pozrite si v našej fotogalérii, ako vyzeral nákup nového obleku s naším obľúbeným moderátorom, Jánom Mečiarom.

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.