Jojka v meste túto nedeľu z Popradu: Topstáristi majú zbalené, ste na nás pripravení?

Aký program vás čaká?

JOJKA V MESTE tento týždeň, konkrétne v nedeľu 20. septembra, zavíta po prvýkrát do Popradu, úplne presne nás nájdete na Sobotskom námestí. 

Opäť pre vás máme pripravený fantastický program pod taktovkou moderátora Vlada Voštinára, v rámci ktorého vystúpia popredné slovenské kapely a hudobníci ako Richard Müller, Hex a Desmod. Tiež uvidíte víťazov Poď na stage, minuloročnej muzikantskej súťaže. V rámci programu sa môžete, už tradične, tešiť na autogramiádu vašich obľúbených tvárí a takisto skvelé sprievodné aktivity na pódiu. Budeme variť v rámci relácie Moja mama varí lepšie ako tvoja, budeme zveľaďovať mestskú zeleň s Green Teamom Novej záhrady a tešiť sa môžete aj na vystúpenie súvisiace so šou Česko Slovensko má talent.

S televíznymi divákmi sa opäť spojíme prostredníctvom živých vstupov a celohodinovej relácie JOJKA Z MESTA, ktorú uvidíte od 16:30 na PLUS. Celý prenos uvidíte ONLINE u nás na webe!

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.