Richard Müller na JOJke v meste už túto nedeľu: Po dlhšom čase s čisto rockovým setom!

Aj českí poslucháči sa tešia na jeho jesenné turné.

V rámci JOJKY V MESTE, série televíznych eventov, ktoré prebiehajú v mesiaci september v troch rôznych slovenských mestách, sme si pre vás pripravili koncertnú šnúru tých najlepších         slovenských hudobníkov. V Poprade najbližšiu nedeľu 20. septembra sa okrem Desmodu a HEXu môžete tešiť na fantastický hlas Richarda Müllera. Tentoraz po dlhšom čase poteší svojich fanúšikov čisto rockovým setom.

Pre Revue.idnes.cz porozprával o pripravovanom turné, s ktorým zavíta do Českej republiky. Turné nazval 15 rokov bez Filipa. Tento názov, ako uviedol pre spomínaný portál v rozhovore, je odkazom na Jara Filipa, známeho humoristu a pesničkára: „Ubehlo pätnásť rokov, odkedy zomrel môj blízky priateľ a autor mojej hudby Jaro Filip. Na Slovensku je to fenomén. Na jeho pesničkách som postavil celý repertoár.“

Nenechajte si ujsť koncert Richarda Müllera už túto nedeľu v POPRADE. Podrobný program nájdete na Vmeste.joj.sk! 

Celý rozhovor nájdete TU!

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.