JOJka v meste je späť: Do ktorých miest zavítame tento rok?

Tešíme sa na stretnutie s vami.

Aj tento rok myslíme na vás a chceme sa s vami opäť stretnúť. Pre svojich najvernejších a najlepších fanúšikov vyrážame priamo do konkrétnych miest, aby sme s vami strávili nejaký čas, pofotili sa a hlavne užili si spoločné chvíle. JOJka v meste je už súčasťou našej televízie a vy na nej nemôžete chýbať. Robíme to pre vás!

Jojka v meste je dnes už akousi každoročnou tradíciou televízie JOJ, ktorej cieľom je prísť bližšie k vám - divákom. Naši fanúšikovia sa tak môžu stretnúť a prehodiť pár slov s obľúbenými jojkárskymi tvárami hneď v niekoľkých mestách. Všetko to odštartovalo presne pred desiatimi rokmi v Žiline, kedy sa celá televízia "presťahovala" do centra mesta na Hlinkovo námestie. Bezpochyby najnáročnejšou časťou celej akcie je vždy večerné vysielanie Novín. Na druhej strane najpríjemnejšou aktivitou je stretnutie divákov so svojimi obľúbenými tvárami JOJky zoči-voči.

​​Tento rok si JOJka balí kufre do týchto miest: Prvým mestom bude Spišská Nová Ves, kde sa stretneme už v nedeľu 9. septembra 2018. O týždeň neskôr sa JOJka presunie do mesta Banská Bystrica, kde sa vidíme 16. septembra. 

V týchto mestách bude tohtoročná JOJka v meste, a to vždy v nedeľu:

09. september - Spišská Nová Ves
16. september - Banská Bystrica

Tešíme sa na vás najbližšie už 9. septembra v Spišskej Novej Vsi!

Viac informácií vám prinesieme už čoskoro.