Východniari, balíme kufre a ideme za vami: V Košiciach vás čaká nadupaný program!

My sa už nedele nevieme dočkať. A vy?

​JOJka sa vám, našim verným a skvelým divákom a fanúšikom, snaží celoročne ponúkať čo najlepšie a najkvalitnejšie programy, s ktorými môžete tráviť svoje voľné chvíle. Za priazeň, ktorú nám preukazujete tým, že nás sledujete a podporujete, vás každý rok začiatkom jesene odmeňujeme JOJkou v meste. Už desať rokov sa spolu stretávame vždy v troch slovenských mestách a zabávame sa od popoludnia až do neskorých večerných hodín. Tento rok sme už zavítali do Nového mesta nad Váhom a do Žiliny, kde ste nás privítali mimoriadne srdečne. Pred sebou ale máme poslednú tohtoročnú JOJku v meste, ktorá sa uskutoční už túto nedeľu v Košiciach. Tešiť sa môžete na skvelé koncerty kapiel ako Peter Bič Projekt či Heľenine oči.

​V prípade, že hudbu nechcete len počúvať, ale aj tvoriť, určite sa zastavte pri našom aute s logom novej šou Super Karaoke. Môžete si v ňom zaspievať a vyskúšať si, aké to je sedieť a spievať v aute, v ktorom sa viezli najjagavejšie hviezdy česko-slovenského šoubiznisu. Ako vždy nebude chýbať ani autogramiáda a selfiáda s tvárami JOJky. Svoje podpisy budú rozdávať napríklad Janko Mečiar, Adriana Kmotríková, Peter Jurčovič, Renáta Názlerová, Andrea Karnasová, Zuzka Vačková, Alenka Ďuránová, Milo Kráľ, regionálni redaktori spravodajstva či chlapci z Novej záhrady. Ak radi varíte a chceli by ste to ukázať celému Slovensku, zúčastniť sa môžete aj kastingu do šou Moja mama varí lepšie ako tvoja. Celodenným programom bude už tradične sprevádzať Vladko Voštinár. Ako vidíte, program je nabitý a naozaj si je z čoho vyberať!

Tak neváhajte a príďte už túto nedeľu do Košíc na Hlavnú ulicu a zabavte sa s spolu s nami!

Program JOJky v meste v Košiciach:

14:00 - Začiatok
14:10 - Detský blok s RIKom
14:45 - Janais
15:00 - FS Hornád
15:45 - No Gravity 
16:15 - Nakrúcanie upútaviek do Novín
16:30 - Peter Bič Project
17:20 - Peter Cmorik
18:20 - Zuzana Smatanová
19:30 - Noviny naživo
20:30 - Heľenine oči

Tagy: JOJka v meste

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.