JOJka v meste vyráža do Bardejova: Bohatý program a veľa skvelej nálady!

Príďte sa zabaviť.

Aj tento rok myslíme na vás a chceme sa s vami opäť stretnúť. Pre svojich najvernejších a najlepších fanúšikov vyrážame priamo do konkrétnych miest, aby sme s vami strávili nejaký čas, pofotili sa a hlavne užili si spoločné chvíle. JOJka v meste je už súčasťou našej televízie a vy na nej nemôžete chýbať. Robíme to pre vás!

Najbližšie sa vidíme už túto nedeľu na Radničnom námestí v Bardejove, a že sa máte na čo tešiť je zaručené. Okrem živých vstupov a Novín naživo, vás čaká bohatý sprievodný program v podobe kapiel, ktoré vás dostanú do varu. Rovnako sme nezabudli ani na najmenších, ktorých určite poteší náš RiK a jeho pesničky. Celý program štartuje o 14:00 a môžete na ňom vidieť speváčku Niku Karch, Paulínu Ištvancovú so svojou kapelou, po nej nasleduje skvelý Peter CmoríkPeter Bič Projekt. Kapelu Kandráčovci vám už tiež nemusíme predstavovať, keďže sa objavila v našej šou Vtedy na západe a poslednou kapelou pred hlavnými správami je Heľenine oči. Po nich už ide zlatý klinec večera, Zuzana Smatanová. Skvelá informácia je, že autogramiáda s našimi hviezdami, ktoré sa na vás už veľmi tešia začne o 14:45 a bude trvať až do večerných hodín.

Vidíme sa v nedeľu Bardejov!

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.