Prešov, vraciame sa za vami: Jojku v meste môžete sledovať aj na webe, buďte ONLINE!

Sledujte televízny event na JOJ.SK!

JOJKA V MESTE zavíta už dnes, 27. septembra do PREŠOVA. Konkrétne vás čakáme na Hlavnej ulici.

Pripravili sme si pre vás skvelý program, v rámci ktorého vystúpia popredné slovenské kapely a hudobníci ako Adam Ďurica alebo Zuzana Smatanová. Tiež uvidíte víťazov Poď na stage, minuloročnej muzikantskej súťaže. V rámci programu sa môžete, už tradične, tešiť na autogramiádu vašich obľúbených tvárí a takisto skvelé sprievodné aktivity na pódiu. Budeme variť v rámci relácie Moja mama varí lepšie ako tvoja, budeme zveľaďovať mestskú zeleň s Green Teamom Novej záhrady a tešiť sa môžete aj na vystúpenie súvisiace so šou Česko Slovensko má talent. Potešíme aj tých najmenších, vaše ratolesti sa môžu zabaviť aj vyhrať ceny v detskom kútiku televízie RiK a WOOW Toys.

Programom vás bude sprevádzať skúsený a obľúbený moderátor Vlado Voštinár, v priebehu celej akcie bude prebiehať autogramiáda obľúbených hercov, moderátorov a reportérov televízie JOJ. Na pódiu vás okrem koncertov čaká veľa sprievodných aktivít súvisiacich s aktuálnymi televíznymi reláciami a seriálmi. Prostredníctvom televízie sa s celým Slovenskom spojíme v rámci živých vstupov a aj prostredníctvom hodinovej relácie JOJKA Z MESTA, ktorá pobeží od 16:30 do 17:30 na PLUS.

Kompletný program nájdete na našom webe.

Sledujte Jojku v meste z pohodla svojho domova ONLINE!

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.