Na JOJke v meste sa tancovalo, spievalo, fotilo: V Bratislave to žilo!

Ďakujeme vám za krásny spoločne strávený deň.

Jojka v meste má za sebou príjemný deň so svojimi fanúšikmi strávený v Bratislave. Nielen JOJkári si užili príjemnú atmosféru, ale aj fanúšikovia a naši verní diváci si užili naozaj pestrý program s tvárami televízie JOJ a s poprednými slovenskými kapelami a hudobníkmi ako IMT Smile, Gladiátor, Zuzana Smatanová a Metropolis. Na pódiu sa predviedol aj účinkujúci z Česko Slovensko má talent Juraj Hnilica. Samozrejme, mysleli sme aj na najmenších. Miro Jaroš roztancoval ako najmenšie deti tak aj ich rodičov. Deti spievali, tancovali, mávali rúčkami a užívali si prijemný slnečný deň na nábreží Dunaja. Deti sa fotili s maskotmi televízie Rik, hrali rôzne hry, kreslili si, či skákali na trampolíne.
Protagonisti z Novej záhrady zveľaďovali na slniečku mestskú zeleň a opäť predviedli svoje šikovné ruky.

Diváci si mohli pozrieť živé vysielanie hlavného spravodajstva, v ktorom moderátori zároveň odštartovali bratislavský Night Run s rekordným počtom účastníkov. Tváre televízie JOJ sa venovali celé poobedie svojim fanúšikom a počas autogramiády ochotne a s úsmevom rozdávali svoje podpisové karty s venovaniami a s mnohými fanúšikmi si spravili milé fotografie. V Bratislave to skutočne žilo a pokiaľ sa vám nepodarilo prísť na nábrežie Dunaja, ešte stále máte príležitosť užiť si JOJku v meste v Poprade 20. septembra a v Prešove 27. septembra. Všetky informácie o programe nájde tu: http://vmeste.joj.sk/jojka-v-meste-info.html

Ďakujeme vám za krásny spoločne strávený deň v Bratislave a tešíme sa na vás najbližšie o týždeň v nedeľu v Poprade!

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.