JOJka má najlepších divákov a najvernejších fanúšikov, ktorí sú pre nás nesmierne dôležití. Keďže si vás veľmi vážime a spolu tvoríme akúsi veľkú televíznu rodinu, každoročne vyrazíme na púť po slovenských mestách, v ktorých sa spolu stretneme a vždy sa výborne zabavíme.JOJka v meste sa, samozrejme, uskutoční aj tento rok. Programom vás bude sprevádzať obľúbený moderátor Vlado Voštinár. 

Štartujeme už 3. septembra v Novom Meste nad Váhom, pokračujeme 10. septembra v Žiline a naše „turné“ ukončíme 17. septembra v Košiciach. V každom meste sme pre vás pripravili už od 14. hodiny bohatý kultúrny program a určite nebude chýbať ani autogramiáda s vašimi obľúbenými tvárami z našich seriálov, z relácií či zo spravodajstva. 

Tešiť sa môžete na koncerty, na ktorých sa predstaví Zuzana Smatanová, Tublatanka, Thomas Puskailer, Peter Cmorík, HEX či King Shaolin.

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.