Novinky / buďte stále v obraze

JOJKA VMESTE ŽILINA TOP TITULNÁ JOJka v meste: Žilina, sme tu! Prišli sme za vami, môžete si to overiť aj cez živý prenos, vysielame online.
JVM - Žilina - teasing Dnes to vypukne: Žilina, už sme na ceste! JOJKA V MESTE mieri na sever Slovenska. Ak náhodou nemôžete byť pri tom, sledujte nás aspoň ONLINE cez LIVE PRENOS.
JOJka v meste - moderátori JOJka v meste mieri do Žiliny: Aký program sme si pre vás pripravili? Prečítajte si, čo vás čaká na Hlinkovom námestí v Žiline.
JOJka v meste autogramiáda Aké venovania dávajú celebrity svojim fanúšikom a podpisujú sa rovnako aj v súkromí? Na JOJke v meste v Trenčíne padol rekordný počet podpisov!
JOJKA V MESTE - 2014 Ďalšia JOJKA V MESTE už túto nedeľu: Žilina, ideme za tebou! Predstavia sa aj Desmod, Noc a deň, či Zuzana Smatanová!
JOJka v meste trenčín 1 JOJka v meste práve teraz: V Trenčíne stretnete známe tváre aj nové kapely! Ak nemôžte prísť, zúčastnite sa aspoň cez LIVE prenos.
joj v meste JOJKA v meste LIVE Nemôžete do Žiliny? Prežite atmosféru JOJky v meste cez LIVE prenos!
JOjka v meste 2 Pozrite sa, čo vás čaká na trenčianskej JOJke v meste! Živé vysielanie, koncerty, autogramiáda a ešte omnoho viac.